Nasza oferta

Prezentowane poniżej witryny internetowe związane są ściśle z Zakopanem i jego najbliższą okolicą. Właściciele firm świadczących usługi dla turystów z pewnością znajdą wśród nich miejsce do zaprezentowania swojej firmy.

Osobom, którym zależy na dotarciu do zagranicznych klientów polecam serwis www.discoverzakopane.com, który jest obecny w sieci już od niemal 20stu lat!

Znajdziecie tutaj również domeny lub pełne strony internetowe na sprzedaż.

Xwin
image

ZAKOPANE Z PSEM .PL

Praktyczne informacje dla turystów podróżujących z psami - polecane tereny spacerowe, weterynarze, sklepy zoologiczne, hotele dla psów itp. Reklama dla obiektów noclegowych i restauracji akceptujących psy. Dochód z reklamy przeznaczam na wsparcie kilku organizacji zajmujących się psami w potrzebie.

ZAKOPANE Z PSEM
zakopane krupówki

KRUPOWKI .BIZ

Krupowki.biz (2007 rok). Krupówki wczoraj i dziś. Historia i aktualna oferta zakopiańskich Krupówek. Wskazówki dla turystów - gdzie spać, gdzie zjeść, gdzie się zabawić i dokąd pójść na zakupy. Ponad 25.000 fanów na Facebook'u! Reklama dla hoteli, apartamentów, sklepów i restauracji położonych przy Krupówkach. Wkrótce zostanie opublikowana jej nowa wersja.

KRUPÓWKI
spływ dunajcem

SPLYW DUNAJCEM .INFO

Strona poświęcona jednej z największych letnich atrakcji województwa małopolskiego, jaką jest spływ przełomem Dunajca na tradycyjnych tratwach flisackich. Strona zawiera praktyczne informacje dla turystów oraz promuje wycieczki na Spływ Dunajcem organizowane z Zakopanego i okolicy.

SPŁYW DUNAJCEM
kolejka na Kasprowy Wierch

KASPROWY WIERCH .BIZ

KasprowyWierch.biz (2008 rok) - praktyczne informacje dla turystów na temat Kasprowego Wierchu - jak dojechać do Kuźnic, co zrobić, żeby uniknąć oczekiwania w kolejce do kolejki, itp. Reklama dla biur pośredniczących w sprzedaży biletów na kolejkę, przewodników, kierowców taksówek czy mikrobusów, obiektów noclegowych w Kuźnicach i najbliższej okolicy.

KASPROWY WIERCH
domki w Białce Tatrzańskiej

BIALKA TATRZANSKA DOMKI .COM

Domki do wynajęcia z Białki Tatrzańskiej i okolicy. Bezpłatna prezentacja obiektów reklamowanych w serwisie zakopanedomki.com.

BIAŁKA TATRZANSKA DOMKI
Zakopane Giewont

ZAKOPANE DOMKI .PL

Strona zapleczowa serwisu zakopanedomki.com. Obecnie zamieszczam na niej zdjęcia wybranych domków, ale planuję ją przerobić, jak tylko znajdę na to czas.

ZAKOPANE DOMKI .pl
#wyajmijdomekwgorach

WYNAJMIJ DOMEK W GÓRACH .PL

Strona miała wspierać akcję promocyjnej #wynajmijdomekwgorach, której celem było wsparcie właścicieli domków do wynajęcia, którzy ucierpieli podczas 1szej fali pandemii. Niestety akcja nie wypaliła ponieważ właściciele domków nie byli zainteresowani bezpłatnym zamieszczeniem ogłoszeń na stronie. W najbliższym czasie strona zostanie przerobiona.

WYNAJMIJ DOMEK W GÓRACH
wycieczki jednodniowe

WYCIECZKI JEDNODNIOWE .PL

Autokarowe wycieczki jednodniowe z Zakopanego do Krakowa, Wiednia, Budapesztu, Oświęcimia, Tatralandii, dookoła Tatr i wiele innych. Strona została sprzedana firmie organizującej takie wycieczki.

WYCIECZKI JEDNODNIOWE
zakopane atrakcje

ZAKOPANE ATRAKCJE .INFO

Spory serwis prezentujące atrakcje naszego regionu z podziałem na kilka kategorii: dla dzieci, dorosłych i seniorów oraz darmowe, tanie i drogie. Stronę sprzedałam ponieważ jej aktualizacja była bardzo czasochłonna.

ZAKOPANE ATRAKCJE
Zakopane dla grup

ZAKOPANE DLA GRUP .PL

Witryna Zakopanedlagrup.pl powstała w celu promocji imprez integracyjnych, które organizowałam do 2016 roku w ramach działalności Biura Aktywnego Wypoczynku Altius. Obecnie nie zajmuję się już takimi imprezami, a strona została sprzedana.

ZAKOPANE DLA GRUP