Kamienie milowe w rozwoju firmy Altius

Poniżej przedstawiam najważniejsze wydarzenia w historii mojej firmy, które z mgr wf zrobiły wydawcę stron www. Jednak sport pozostał moim największym hobby.

sekcja narciarska Altius

1996 powstanie ALTIUS

rejestruję działalność gospodarczą i zakładam klub narciarski dla dzieci (jestem trenerem narciarstwa) o nazwie ALTIUS - dzieci miały duży kłopot z zapamiętaniem nazwy klubu :)

folder Altius z 2001 roku

2001 Biuro Turystyczne.

otrzymuję koncesję na organizację usług turystycznych i otwieram najpierw punkt Informacji Turystycznej, a następnie Biuro Aktywnego Wypoczynku Altius specjalizujące się w organizacji imprez integracyjnych na Podhalu.

strona www.altius.pl w 2002 roku

2002 pierwsza strona www

odkrywam świat internetu - z pomocą kolegi (dzięki Dawid!) tworzę swoją pierwszą stronę www.altius.pl w edytorze tekstu Pajączek, któremu pozostaję wierna do dzisiaj.

strone www.discoverzakopane.com w 2003 roku

2003 discoverZakopane.com

Przygotowuję anglojęzyczny serwis informacyjny www.discoverzakopane.com z najważniejszymi informacjami przetłumaczonymi na 8 języków, dzięki czemu strona bardzo szybko zdobywa wysokie pozycje w zagranicznych wyszukiwarkach.

strona www.zakopanedomki.com w 2011 roku

od 2007 kolejne strony

w 2007 roku kończę pierwsze szkolenie z marketingu internetowego i od tego roku publikuję kolejne strony, które początkowo stanowią wsparcie dla działalności mojego biura turystycznego. Najważniejsze to:www.zakopanedomki.com , www.krupowki.biz i www.kasprowywierch.biz.

dyplom ukończenia studiów podyplomowych

od 2016 wydawca stron www

Kończę studia podyplomowe Marketing Internetowy na AGH, zamykam biuro turystyczne i zostaję lokalnym wydawcą stron internetowych.